اتاق های عمل

اتاقهای عمل شامل  5 اتاق عمل (جراحی عمومی، ارتوپدی ،چشم، کودکان ،ارولوژی ، فک و صورت. پلاستیک ،توراکس ، زنان و لاپاراسکوپی) و 8 تخت ريكاوري میباشد که هر کدام به نوبه خود با توجه به اعمالی که در آنها صورت می گیرد ، دارای تجهیزات مدرن مختص به خود می باشد . اتاقهای عمل بیمارستان پاستور بصورت کاملا استاندارد و باپیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری روز دنیا مجهز شده است

بیماران با دستگاههای پیشرفته بیهوشی و با آخرین روشهای هوشبری و استفاده از داروهای پیشرفته روز دنیا و اندازه گیری عمق بیهوشی آماده عمل جراحی میگردند و در تمام طول عمل جراحی ، دستگاههای هشدار دهندهکوچکترین تغییرات را به سمع و نظر متخصص بیهوشی میرسانند .

امکان استفاده از بهترین مواد مصرفی با کیفیت عالی از جمله انواع نخهای روز دنیا ، پروتزها ، مش ها و لوله ها و درن ها و ... نیز وجود خواهد داشت

ونتيلاتور، مانيتور فردي، الكتروشوك، اكسيژن پرتابل، الكتروشوك، اكسيژن پرتابل، سانترال، دستگاه فيكو چشمي، ميكروسكوپ، ست كامل لاپاراسكوپي، آندوسكوپي، هيستروسكوپي، دستگاه Leep زنان.

IMG 3505

درباره ما

بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي پاستور در حال حاضر با 130 تخت فعال و با همكاري بالغ بر 120 پزشك متخصص و فوق تخصص آماده خدمت رساني به بيماران محترم مي باشد.

تماس با ما

آدرس : قزوين - بلوار آيت خامنه اي

تلفن:17-02833378011

كدپستي :43111-34159

فكس:02833378018

ايميل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

بالا